KONST / Litografier / Färglitografi 9502207
nr 950 2207
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Färglitografi, Bruno Karlsson (f. 1927), Stockholmsmotiv, 209/ 250, signerad, -83, motivet: 31x42
Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 mars 2015
kl 20:17:39
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Bruno Karlsson
Läs mer om Bruno Karlsson